Лікування алкоголізму в Івано-Франківську

лікування алкоголізму у Івано-Франківську

БЕЗ ВИХІДНИХ, СУБОТА, НЕДІЛЯ РОБОЧІ, З 08:00 ДО 22:00, В КАРАНТИН ПРАЦЮЄМО, АМБУЛАТОРНО, АБО ВИКЛИК НА ДІМ НЕДОРОГО, АНОНІМНО
БЕЗ ВИХІДНИХ, СУБОТА, НЕДІЛЯ РОБОЧІ, З 08:00 ДО 22:00, В КАРАНТИН ПРАЦЮЄМО, АМБУЛАТОРНО, АБО ВИКЛИК НА ДІМ НЕДОРОГО, АНОНІМНО

Для початку потрібно розділити поняття домашнього лікування алкоголізму на дві категорії: коли родичі хворого хочуть вилікувати його самостійно і, другий варіант, коли лікування здійснюється шляхом запрошення фахівців на дім.

Важливий нюанс лікування алкоголізму в тому, що хворий не визнає свою залежність. Тому лікування алкоголізму в домашніх умовах родичами, як правило, проходить без відома хворого. І скажемо відразу - такий метод абсолютно недієвий. Лікування без відома хворого і не передбачає наявності у залежного бажання вилікуватися. Таке домашнє лікування від алкоголізму відбувається за допомогою народних засобів, різних природних інгредієнтів і навіть заговорив і молитов.

Лікування алкоголізму на дому

За вище перерахованих причин, зупинятися на лікуванні алкоголізму домашніми засобами ми не будемо, а детально розберемо, як лікувати алкоголізм в домашніх умовах за допомогою лікарів з Івано-Франківська.

Паралельно з медикаментозним лікуванням лікар проводить з хворим психологічну роботу, з'ясовуючи причини пияцтва і мотивуючи на подальше лікування. Чому це важливо?

Хворий не сприймає родичів, як авторитетів, так як часто чує від них лише закиди.

Залежний не визнає свою хворобу, так як пристрасть до алкоголю більшістю сприймається, як шкідлива звичка, а не хвороба.

Багато хто вважає, що лікування від алкоголізму в стаціонарі - це ганьба.

Тому в деяких, що не запущених випадках, можна виробляти лікування вдома.

Як вилікувати алкоголізм в домашніх умовах?

Після екстреної допомоги необхідно закріпити результат надовго. Тут перед психотерапевтами та наркологами стоїть складне завдання, адже в цьому випадку потрібно працювати не тільки з хворим, але і з його оточенням.

Перш за все, потрібно ліквідувати пристрасть до алкоголю. Ця процедура може здійснюватися, як медикаментозно, так і за допомогою психотерапії. До речі, для вироблення неприязні до алкоголю, як раз-таки можуть використовуватися і народні засоби.

Коли хворий вже підготовлений і вмотивований, фахівці проводять кодування на дому. Воно може здійснюватися вливання (внутрішньовенних і внутрішньом'язових ін'єкцій-блокаторів), за допомогою психотерапії та гіпноза за відомим методом Довженка, або за допомогою препаратів, що вшивають під шкіру (так звані торпедо).

Розглянемо кожен варіант кодування від алкоголізму.

Лікування гіпнозом підходить не для всіх, воно ефективно працює на гіпнабельності, або для вже підготовлених особистостей. Гіпноз можна використовувати як самостійний метод лікування, так і як допоміжний. Метод Довженка - це психотерапевтична робота з пацієнтом. Ця практика визнана у всьому світі і має безліч плюсів: висока ефективність, сполучуваність з іншими методами, низька вартість, нешкідливість і т.д.

Кодування шляхом вшивання. Залежному під шкіру вшивається певний препарат, який абсолютно нешкідливий для організму, але абсолютно несумісний з алкоголем. При вживанні, наслідки можуть бути найтрагічніші аж до летального результату. Таким чином, людина перестає пити буквально під страхом смерті. Дія цих препаратів розраховане на кілька років.

Сподіваємося, що за допомогою цієї статті ви зрозуміли, в яких випадках і як вилікувати від алкоголізму в домашніх умовах.

Анонимный наркологический кабинет в Ивано-Франковске - это результативное лечение от алкоголизма, выведение из запоя, детоксикация от алкоголя, обращайтесь ежедневно, с понедельника по воскресенье, горячая линия принимает вызовы и записывает на прием без выходных. Выезд нарколога на дом, амбулаторное лечение.
ALCODOC - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК | медичні заклади по лікуванню алкоголізма в Івано-Франківську © 2020-2021  
Січових стрільців, 54, Івано-Франківськ, 76000
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!