Кодування від алкоголізму в Івано-Франківську

нарколог кодування Івано-Франківськ, Івано-Франківськ кодування

БЕЗ ВИХІДНИХ, СУБОТА, НЕДІЛЯ РОБОЧІ, З 08:00 ДО 22:00, В КАРАНТИН ПРАЦЮЄМО, АМБУЛАТОРНО, АБО ВИКЛИК НА ДІМ НЕДОРОГО, АНОНІМНО
БЕЗ ВИХІДНИХ, СУБОТА, НЕДІЛЯ РОБОЧІ, З 08:00 ДО 22:00, В КАРАНТИН ПРАЦЮЄМО, АМБУЛАТОРНО, АБО ВИКЛИК НА ДІМ НЕДОРОГО, АНОНІМНО

Людину, яка зіткнулася з алкогольною залежністю, рано чи пізно починає турбувати питання, як відбувається кодування від алкоголізму. Такий інтерес цілком зрозумілий - в дні тверезості, коли мозок здатний працювати нормально, хворий усвідомлює, що у нього серйозна проблема.

Він починає шукати шляхи її вирішення і приходить до усвідомлення того, що єдиний спосіб одужати повністю і назавжди розлучитися з хворобливою пристрастю до спиртного - це закодуватися. Але процедури, про які нічого не відомо, завжди здаються страшними, дивними або некомфортними. Тому хворому важливо зрозуміти, як проходить кодування від алкоголізму, чого потрібно чекати в день «Х».

Підготовка до процедури

Наркологічна клініка «ALCODOC» у Івано-Франківську надає можливість пройти різні види заборонної терапії. Всі вони мають свої унікальні особливості, показання та протипоказання.

Підготовка до них включає одні і ті ж етапи. Так, перед кодуванням пацієнт повинен:

Проконсультуватися з наркологом і вибрати оптимальний для себе спосіб лікування. Важливо прислухатися до рекомендацій лікаря. Він підкаже найдієвіший метод, з огляду на стан здоров'я, побічні ефекти, тривалість результату, вік, алкогольний стаж і безліч інших чинників.

Вибір способу лікування - клініка ALCODOC

Очистити свій організм від продуктів розпаду етанолу. Для цього необхідно на протязі 5 днів не пити спиртне (під заборону потрапляють навіть слабоалкогольні напої). Якщо рішення про необхідність лікування є наслідком тривалого запою, має сенс заздалегідь пройти дезінтоксикаційні заходи. Вони можуть бути проведені на дому (для цього потрібно викликати лікаря «ALCODOC» до себе додому), в амбулаторних і стаціонарних умовах. В ході дезінтоксикації ставляться крапельниці з фізіологічним розчином і адсорбуючими речовинами, в результаті чого кров очищається від метаболітів спирту. Якщо потяг до алкоголю дуже сильний, практично непереборна, найкращим рішенням стане оформлення в стаціонар.

Підписати згоду. Підписуючи документи, пацієнт підтверджує, що знає все про те, як проходить кодування від алкоголізму і які небажані реакції можуть бути з ним пов'язані.

Якщо у хворого є гострі або хронічні захворювання внутрішніх органів, йому слід попередньо пройти медичне обстеження. Воно дозволить встановити, чи немає протипоказань до запланованого лікування.

Як проходить кодування від алкоголізму - особливості різних методів

Методи кодування - клініка ALCODOC

Серед найпопулярніших способів кодування слід виділити:

- медикаментозне;

- «Підшивку»;

- по Довженко.

Ліки в боротьбі з алкоголізмом

Медикаментозне кодування передбачає введення внутрішньом'язово або внутрішньовенно спеціального протиалкогольного препарату. Зазвичай в основі медикаментів лежить одна діюча речовина - налтрексон або дисульфірам. Яке з них краще підійде пацієнтові, який обсяг потрібно ввести і куди, лікар вирішує в індивідуальному порядку. Ін'єкція може бути зроблена в сідничний м'язи або у вену. Іншими словами, медикаментозне кодування не являє собою нічого складного і болючого. Воно може бути проведено як на території клініки, так і вдома у залежного.

«Підшивка» капсули

Процедура підшивки капсули - клініка ALCODOC

Даний метод більш складний, ніж попередній, хоча працює він аналогічним чином. У призначений день пацієнт приходить в наркологічний центр. Його ведуть в стерильну операційну і просять оголити сідничну частину. Потім роблять укол анестетика в сідницю. Як тільки знеболююче починає діяти, чутливість обробленої зони втрачається, виконують невеликий надріз тканин. Його довжина складається близько 2 см. Через нього під шкіру встановлюють капсулу, всередині якої знаходиться протиалкогольний препарат. Потім надріз вшивають.

Метод Довженко

Передбачає використання особливої авторської методики, що чимось нагадує сеанс психотерапії або гіпнозу. В ході процедури нарколог впливає на центральну нервову систему хворого. Він посилає псіхострессорні сигнали до кори головного мозку, за рахунок чого активуються групи нейронів, що усувають психічну тягу до етанолу. По завершенню лікування у хворого виникає виражена відраза до спиртного.

Кодування за методикою Довженко - клініка ALCODOC

Сеанс кодування за методикою Довженко завжди проводиться в спеціально обладнаному кабінеті. Пацієнт сидить в зручному кріслі або лежить на кушетці. Важливо, щоб він розслабився і довірився лікарю. У певний момент сеансу доктор вводить «код», що активізує антиалкогольний центр. У цей момент пацієнт може відчути гучний звук, що супроводжується яскравим світлом і неприємними відчуттями на шкірі обличчя. Після хворого повертають в реальність. Ще деякий час він повинен знаходитися на території центру, щоб нарколог міг переконатися в тому, що він добре себе почуває.

Як бачите, нічого страшного немає і в методиці Довженко. При цьому результати, що досягаються з її допомогою, можна точно назвати блискучими: після кодування хворий не відчуває тяги до спиртного, він отримує можливість вести здоровий спосіб життя і назавжди відмовитися від спиртного.

Якщо ви хочете пройти кодування, але не можете зважитися, запишіться на прийом в нашу клініку. Ми докладно розповімо про всі існуючі методики, допоможемо зрозуміти, яка з них підійде саме вам.

БЕЗ ВИХІДНИХ, СУБОТА, НЕДІЛЯ РОБОЧІ, З 08:00 ДО 22:00, В КАРАНТИН ПРАЦЮЄМО, АМБУЛАТОРНО, АБО ВИКЛИК НА ДІМ НЕДОРОГО, АНОНІМНО
БЕЗ ВИХІДНИХ, СУБОТА, НЕДІЛЯ РОБОЧІ, З 08:00 ДО 22:00, В КАРАНТИН ПРАЦЮЄМО, АМБУЛАТОРНО, АБО ВИКЛИК НА ДІМ НЕДОРОГО, АНОНІМНО
ALCODOC - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК | медичні заклади по лікуванню алкоголізма в Івано-Франківську © 2020-2021  
Січових стрільців, 54, Івано-Франківськ, 76000
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!