Лікування від алкоголізму в Івано-Франківську

лікування алкоголізму Івано-Франківську

БЕЗ ВИХІДНИХ, СУБОТА, НЕДІЛЯ РОБОЧІ, З 08:00 ДО 22:00, В КАРАНТИН ПРАЦЮЄМО, АМБУЛАТОРНО, АБО ВИКЛИК НА ДІМ НЕДОРОГО, АНОНІМНО
БЕЗ ВИХІДНИХ, СУБОТА, НЕДІЛЯ РОБОЧІ, З 08:00 ДО 22:00, В КАРАНТИН ПРАЦЮЄМО, АМБУЛАТОРНО, АБО ВИКЛИК НА ДІМ НЕДОРОГО, АНОНІМНО

Людина, хвора на алкоголізм, завдає шкоди не тільки собі, а й усім оточуючим. У нашій країні тисячі жінок страждають від питущих чоловіків і тисячі дітей «втрачають» батьків, які відмовилися від них на користь алкоголю.

Ось чому питання про ефективні методи лікування алкоголізму гостро стояло і стоїть в сучасному суспільстві. Способів лікування алкоголізму досить багато, хоча до цих пір універсального засобу від алкоголю не існує. Однак, застосовуючи комплексне лікування, лікарі-наркологи здатні вилікувати від згубної і руйнує життя звички.

Чи варто говорити, що найефективніший засіб від алкоголізму - це сила волі людини, що вирішила пройти лікування. Давайте зупинимося докладніше на методах лікування алкогольної залежності.

Як і чим лікувати алкоголізм?

Сучасне лікування алкоголізму - це завжди сукупність методів психотерапії та застосування спеціальних препаратів. Процес відвикання хворого від спиртного в важких випадках проходить болісно і довго. Щоб виключити рецидиви, пацієнт повинен пройти лікування в кілька етапів і навіть після курсу лікування продовжувати стежити за собою. Адже бажання випити може з'явитися у вихідні, свята, у відпустці, такі періоди особливо небезпечні зривами.

Методи лікування алкоголізму

Їх можна умовно розділити на кілька етапів.

Метод дезінтоксикації

У більшості випадків усунення абстинентного синдрому (похмілля) починається з виведення з запою на дому і зняття інтоксикації . Виведення з організму продуктів алкоголю займає від 3 до 10 днів. Найкраще провести цей етап в стаціонарі. І саме тут з'являються проблеми - часто родичі і хворий бояться розголосу і не розуміють серйозності ситуації. Проте на дому відстежити стан залежного дуже складно, адже крім зняття похмілля, лікар повинен стежити за психічним станом хворого, а також за процесами в організмі.

Комплекс заходів в стаціонарі - це один із засобів від алкоголю, необхідних на перших стадіях лікування. Протягом усього лікування з хворим працює психотерапевт . Він виконує основну роботу - усуває причину тяги до випивки. Психотерапія може бути, як індивідуальної, так і групової.

Метод кодування

До сучасних методів лікування алкоголізму відносять застосування препаратів, що викликають непереносимість алкоголю і знижують тягу до нього. Це, так зване, «кодування». У цій сфері періодично з'являються нові способи лікування від алкоголізму. Препарати можуть вводитися внутрішньом'язово і внутрішньовенно, або вшивається під шкіру. Людина не буде пити, поки діє ліки, однак, якщо не підкріпити «кодування» психотерапією, то висока ймовірність зриву, після закінчення терміну дії препарату.

Ще одним методом лікування алкогольної залежності є гіпноз або гіпнотерапія, наприклад, за методом Довженка. Їй добре піддаються вселяється особистості, а також ті, хто самостійно прийняв рішення почати лікування.

Метод психотерапії і народні засоби

Хорошим засобом кинути пити є групова терапія, наприклад, співтовариство анонімних алкоголіків. Це суспільство тих, хто підтримує один одного і ділиться досвідом. Відвідування подібних груп допомагає позбутися бажання знову почати пити і підживлює волю людини.

Не будемо забувати і про народні засоби для лікування алкоголізму, які застосовуються в основному при самолікуванні або лікуванні хворого без його відома. Найбільш ефективним засобами від алкоголізму в нетрадиційній медицині вважаються різні трав'яні збори, гриб-гнойовик, сода і багато іншого. Всі вони, дійсно, містять речовини несумісні з алкоголем, будучи тим самим небезпечними засобами в силу непередбачуваності реакції організму. Також не будемо забувати, що боротися потрібно з причиною, а не наслідком захворювання.

Найефективніший метод лікування алкоголізму

В практику наркологічних клінік постійно приходять нові методи лікування від алкоголізму, проте, до цих пір не знайдено універсальний засіб або «чарівна таблетка», яка вилікує хворого в короткі терміни. Тому нові методи лікування алкоголізму покликані лише посилити ефективність старих.

Про нас Важно знать, что алкоголизм является сложным хроническим заболеванием, которое имеет практически незаметеное развитие, как для самого больного, так и для его близких. Период развития проблемы может занимать от нескольких месяцев до нескольких лет. Человек, страдающий алкоголизмом активно деградирует, у него ухудшается психическое и физическое здоровье, она теряет прежние жизненные интересы, а основной целью в жизни становится поиск очередной дозы спиртного.Алкоголизм Кроме личной деградации, алкоголик привносит в семью ряд проблем: близкие люди переносят глубокие стрессы, когда счастливые семьи разрушаются, происходит домашнее насилие, скандалы, а также развиваются многие другие индивидуальных и социальных проблем.Очень важно пройти лечение как можно быстрее, сначала вывод из запоя, потом кодирование от алкоголизма психологическая терапия, что позволит восстановить как физическое состояние больного, так и вернуться к нормальной жизни. Лечение алкозависимости в наркологической клинике Алкодок Наркологическая клиника Алкодок это современная профильная клиника в Ивано-Франковске с высококвалифицированными врачами-наркологами, которые имеют опыт лечения пациентов любой сложности. Нашими врачами используются только актуальные и эффективные методы лечения алкоголизма, предусматривающие комплексный подход они уже успели доказать свою эффективность на практике.Клиника имеет все необходимое для лечения алкоголизма, а также комфортные палаты для прохождения индивидуальной и групповой реабилитации в стенах медицинского кабинета. Как проходит лечение от алкоголизма в наркологической клинике Терапия алкогольной зависимости производится в 5 основных этапов: комплексная диагностика пациента с определением степени и сложности алкогольной зависимости; врачами определяется оптимальный метод лечения, исходя из индивидуальных особенностей психического и физиологического состояния каждого пациента; психологи проводят индивидуальную и групповую работу с пациентом, направленную на осознание всей пагубности привычки и на осоздание крепкой убежденности к ее решению; кодировка или подшивка с применением воздействия психолога и специальных медицинских препаратов, реабилитация.Вы или ваш близкий страдает от алкоголизма? Доверьте решение проблемы специалистам наркологической клиники они вернут больного к нормальной здоровой жизни!
ALCODOC - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК | медичні заклади по лікуванню алкоголізма в Івано-Франківську © 2020-2021  
Січових стрільців, 54, Івано-Франківськ, 76000
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!