Приватний наркодиспансер Івано-Франківськ

Приватний наркологічний диспансер Івано-Франківськ

приватний Івано-Франківський наркологічний диспансер, наркологічний диспансер місто Івано-Франківськ, алко диспансер Франкивська

Приватний Івано-Франківський обласний наркологічний диспансер - сучасний центр із професійною командою, яка надаватиме якісні медичні послуги з лікування від алкоголізму

БЕЗ ВИХІДНИХ, СУБОТА, НЕДІЛЯ РОБОЧІ, З 08:00 ДО 22:00, В КАРАНТИН ПРАЦЮЄМО, АМБУЛАТОРНО, АБО ВИКЛИК НА ДІМ НЕДОРОГО, АНОНІМНО
БЕЗ ВИХІДНИХ, СУБОТА, НЕДІЛЯ РОБОЧІ, З 08:00 ДО 22:00, В КАРАНТИН ПРАЦЮЄМО, АМБУЛАТОРНО, АБО ВИКЛИК НА ДІМ НЕДОРОГО, АНОНІМНО

У вас є шанс!

Що пропонуємо ми?

 • найкрутіший колектив медичних працівників
 • компетентний і кваліфікований медичний персонал
 • досвід у методиках лікування алкогольної залежності за традиційними та сучасними технологіями
 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта з алкоголюною залежністю
 • абсолютна анонімність
 • вас не поставлять на облік

Чому нас рекомендують?

 • ми знаємо свою справи і маємо великий досвід
 • результат лікування - повна відмова від вживання спиртного
 • відгуки показують, що нам довіряють
 • мрія про здоровий спосіб життя стає реальністю

Чому ми радіємо?

 • позитивним результатам нашої праці

Як ми працюємо?

 • робимо все, щоб вам було комфортно
 • працюємо щодня, без вихідних
 • працюємо в карантин
 • амбулаторно
 • на дому

Як скористатися нашими послугами?

 • Все дуже просто! Зателефонуйте на нашу гарячу лінію, і запишіться на прийом до спеціаліста, або зробіть виклик медика додому.

Плануєте візит до нас?

 • не тягніть, телефонуйте сьогодні

Як відбувається лікування від алкоголізму?

 • спочатку огляд пацієнта лікарем, далі - вибір способу лікування, це може бути детоксикація, а потім медикаментозне, лазерне, або психологічне кодування від алкоголю, гіпноз

Що потрібно, аби закодуватись від алкоголя?

- бажання

- тверезість 5 днів до процедури

Що далі?

 • дотримуйтесь рекомендацій лікаря

СИНДРОМ СПІВЗАЛЕЖНОСТІ

Синдром співзалежності при алкоголізмі частіше поширюється на сімейні пари (дружину / чоловіка), батьків або дітей. Він характеризується глибокою, міцною емоційною, соціальною або навіть фізичною прихильністю.

Як правило, існують 2 типу сімейних відносин попередніх розвитку захворювання.

Перший тип сімейних конфліктів характеризується випадком, коли в стосунках лідером є дружина. Як правило, вона має такі особистісними якостями, як врівноваженість, зрілість, практичність і настороженість.

При другому типі лідером є чоловік. Дружина володіє такими якостями, як покірність, залежність, залежність і низький інтелект. Такі якості, як правило, поєднуються з проникливістю, здатністю поводитися холоднокровно і раціонально.

При детальному опитуванні у співзалежних рідних можна отримати інформацію про зміни в стані пацієнта перед рецидивом. Майже у всіх хворих виявлено зміна кола інтересів, байдужість до справ сім'ї, формування замкнутості, відчуженості в спілкуванні з близькими.

Вивчення співзалежних поведінки виявило зміни в період формування ремісії. Ці зміни сформували в умовні групи, варіанти яких розрізняються по виражених змін патернів. При першому варіанті виявилося зменшення емоційних і поведінкових уподобань, в порівнянні з періодом активного пияцтва. У період довгострокової ремісії настає нормалізація міжособистісних відносин. При другому і третьому варіанті спостерігається зміна одного з шаблону співзалежності. Четвертий варіант характеризується відсутністю змін співзалежності в період ремісії.

Клінічний аналіз психічного здоров'я співзалежних дозволив діагностувати у більшості з них невротичні розлади різного ступеня вираженості, відзначався високий рівень тривожності і середній рівень депресії. Переважно у четвертої групи виявлялися прикордонні розлади психіки.

Різні дослідження вказують на важливість сімейного фактора в становленні довгостроковій ремісії. Після лікування, спрямованого на купірування патологічної тяги, необхідно навчання близьких розпізнавати ознаки відновлення потягу до алкоголю. Це завдання можлива за допомогою індивідуальної або сімейної психотерапії пацієнта. Поліпшення взаємин у сім'ї, відсутність напруженості в сфері спілкування гарантують стабілізацію ремісії.

У більшості випадків, співзалежних рідні і близькі відчувають різний спектр емоцій. Від почуття провини до падіння самоповаги; тривогу, страх за своє життя або життя дітей, почуття сорому, приниження і розчарування. У дружин це часто суперечливість свого ставлення до питущого чоловіка: відразу і жалість або милість і скептичність. Співзалежність потребує окремої уваги при бажанні домогтися ремісії у алкоголь залежних пацієнтів.

Синдром співзалежності грає важливу роль в розвитку залежності від алкоголю. Корекція різних особливостей поведінки близьких пацієнта є частиною довгострокового лікування і стає впевненим кроком на шляху до здорового життя.

ДОПОМОГА ПСИХОЛОГА В ЛІКУВАННІ АЛКОГОЛЬНОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ

Алкоголізм - це складне і багатолике захворювання, що представляє собою комплекс симптомів як фізичного так і психоемоційного характеру. Лікування такого захворювання не може обмежуватися простим зняттям токсикації організму шляхом прийому певних препаратів. Тяга до саморуйнування у алкоголіка криється в глибині його свідомості, і причини такої поведінки незрозумілі як самому пацієнту так і його близьким.

Робота з психологом (психотерапевтом) при комплексному лікуванні алкогольної залежності спрямована на:

виявлення справжніх мотивів такої поведінки і корекція;

формування позитивної мотивації до здорового способу життя;

підвищення особистісної самооцінки і впевненості в собі;

налагодження психоемоційного контакту з близьким людьми і побудова ефективної взаємодії між ними в майбутньому;

постреабілітаційний супровід залежного пацієнта.

Важливо пам'ятати, що в психологічної допомоги потребує як алкоголік, так і його близькі. Особливо актуальною виявляється така допомога в сім'ях, де залежний член сім'ї не усвідомлює свою проблему, а також її згубний вплив на всі сфери його життя, і відмовляється звертатися за допомогою до фахівців. Професійний супровід такої сім'ї фахівцем психологом це шанс на дистанційне мотивування пацієнта щось змінити в своєму житті і в подальшому закріпити отриманий результат, а також запобігти рецидивам запійного вживання алкоголю.

Лікування алкоголізму

Проблема алкоголізму вельми актуальна в суспільстві і медицині. Людина, що зловживає спиртними напоями, не завжди усвідомлює складність проблеми, відмовляється від допомоги фахівців і відвідування клініки. Наркологічний центр Івано-Франківськ пропонує своїм пацієнтам тільки передові і перевірені методики з лікування хронічного алкоголізму або наркоманії. Тут сучасне обладнання, індивідуальні програми по лікуванню, лікарі вищої категорії, кваліфікований медичний персонал.

переваги

Фахівці центру знайдуть підхід до кожного хворого, допоможуть усвідомити складність проблеми, прийняти свою хворобу, мотивувати на одужання. Лікування хронічного алкоголізму в клініці Івано-Франківськ, відмінна можливість позбутися залежності, повернуться до повноцінного життя. Лікування в наркологічному центрі гарантує:

комплексний підхід до проблеми;

індивідуальний план лікування;

повну анонімність;

безпеку використовуваних методів;

комфортні умови;

ефект від терапії після першого курсу;

надійність методик, ефективність яких доведена на практиці;

доступні ціни на лікування.

Вартість послуг обговорюється з кожним пацієнтом після обстеження, підготовки до програми терапії. За час нашої роботи, від алкоголізму позбулися сотні пацієнтів. Лікування відбувається анонімно, в дружній обстановці з пацієнтом і його сім'єю.

способи лікування

До компетенції фахівців наркологічного центру входить лікування та реабілітація людей страждають від алкоголізму. Лікарі клініки комплексно підходять до проблеми, допомагають позбавлятися не тільки від фізичної, а й психологічної залежності.

виведення з запою;

детоксикація організму - очищення від продуктів розпаду етанолу;

медикаментозне лікування - включає прийом лікарських препаратів, седативного, соматичного дії, вітамінні комплекси для відновлення організму;

кодування;

робота з психологом - допомагає позбавити від психологічної залежності від спиртного;

соціальна адаптація - дозволяє повернутися в суспільство повністю здоровим.

В ході стаціонарної терапії, лікарі клініки систематично відвідують пацієнта, вибудовують довірчі відносини, що забезпечує стійкий результат.

Якщо в сім'ї є проблеми з алкоголем, не потрібно чекати - зателефонуйте в клініку, замовте « виклик лікаря додому ». Самостійно позбутися від алкогольної залежності може мало хто, тому, чим раніше рідні звернуться за допомогою, тим швидше зможуть повернути людину до повноцінного життя, в якій не буде місця спиртного.

проконсультуйтеся зараз

Етапи лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму в клініці - тривалий і складний процес, результат якого залежить від бажання залежного і лікарів. Щоб отримати ефект від терапії, потрібно комплексний підхід, який складається з декількох етапів:

Виведення із запою - включає внутрішньовенне введення лікарських препаратів різних фармакологічних груп, які допоможуть зняти симптоми інтоксикації, придушити бажання до спиртного. Процедура детоксикації включає введення фізрозчину, глюкози, абсорбенти, вітамінні і мінеральні комплекси.

Медикаментозне лікування - направлено на відновлення роботи внутрішніх органів і систем, які постраждали від систематичного вживання спиртного. Перед призначенням терапії, пацієнт проходить комплексне обстеження, яке дозволить скласти індивідуальний план.

Психотерапія - робота з психотерапевтом складається з проведення групових, індивідуальних тренінгів. Допоможе пацієнту позбутися від психічної залежності, сформувати стійку мотивацію на одужання.

Кодування - проводиться декількома способами. Вибір використовуваної методики узгоджується з лікарем. Хороших результатів можна досягти шляхом вшивання Еспераль, стрес-терапія по Довженко, гіпноз.

Реабілітація - знижує ризик рецидиву. Складається з роботи з психотерапевтом. Багато нехтують даними етапом. Однак його проведення є не менш важливим, ніж детоксикація. Допомагає закріпити результат медикаментозного етапу, відновити психічне і соціальне здоров'я пацієнта. Застосування спеціальних методів дозволяє людині сформувати стійкий відмова від вживання, по-новому поглянути на життя.


висновки

Щоб допомогти пацієнтові, необхідно звернутися за безкоштовною консультацією в наркологічну клініку лікування алкоголізму в Івано-Франківську. Записатися в клініку можна по телефону або на сайті медичного центру. Адміністратор клініки надасть необхідну інформацію, при бажанні запише на прийом. Якщо людина відмовляється відвідувати центр, можна скористатися послугою - «виклик лікаря додому». Спеціаліст обов'язково знайде потрібні слова і підхід, щоб допомогти хворому дати згоду на добровільне перебування в клініці, дотримання всіх лікарських приписів. Всі етапи узгоджуються з залежним і його родичам. Вартість лікування залежить від стадії алкоголізму, обраної методики.

ALCODOC - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК | медичні заклади по лікуванню алкоголізма в Івано-Франківську © 2020-2021  
Січових стрільців, 54, Івано-Франківськ, 76000
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!