Як вивести жінку з запою
Ми не згідні з тим, що жінок неможливо вилікувати від алкоголізму. Щоправда зв'язок жінки з алкоголем більш підступний та небезпечний, ніж у чоловіків через фізіологічні особливості, соціальні та побутові причини, з якими стикається жінка. І все рівно, немає нічого неможливого. Просто не лишайте її на самоті, зрозумійте її проблему, вислухайте, підтримайте, якщо це необхідно. Адже самостійно вийти із запою важко як чоловікам, так і жінкам, незалежно від того, що вони п'ють, чи то пиво чи горілка, чи вино, або слабоалкоголка. Допомогти вам завжди зможе наш лікар, зустріч з яким обов'язково дасть шанс на зцілення від хмільної недуги.
Мы не согласны с тем, что женщин невозможно вылечить от алкоголизма. Правда связь женщины с алкоголем является более коварной и опасной, чем у мужчин из-за физиологических особенностей, социальных и бытовых причин, с которыми сталкивается женщина. И все равно, нет ничего невозможного. Просто не оставляйте ее наедине, поймите ее проблему, выслушайте, поддержите, если это необходимо. Ведь самостоятельно выйти из запоя трудно как мужчинам, так и женщинам, независимо от того, что они пьют, пиво или водку, или вино, или слабоалкоголку. Помочь вам всегда сможет наш врач, встреча с которым обязательно даст шанс на исцеление от хмельной болезни.
ЛІКУВАННЯ ЖІНОЧОГО АЛКОГОЛІЗМУ
Специфіка лікування жіночого алкоголізму полягає в тому, що терапія відбувається набагато важче, ніж у чоловіків. Це обумовлено надзвичайно швидкими темпами розвитку захворювання, яке досягає найважчою стадії вже через 7-8 років. При цьому в більшості випадків жінки затягують зі зверненням по медичну допомогу, заперечують залежність і вміло її приховують від суспільства. Така поведінка обумовлена тим, що навколишні набагато лояльніше ставляться до чоловічого алкоголізму, ніж до подібного захворювання у жінок.
За роки роботи Клініки був накопичений багатий досвід лікування жіночого алкоголізму. Ми провели ряд власних наукових досліджень і розробили ефективні терапевтичні стратегії, спрямовані на стабілізацію і поліпшення психоемоційного стану пацієнток. При лікуванні жіночого алкоголізму використовується унікальна психологічна програма, яка спрямована на роботу з рідними і близькими.
НЕОБХІДНІСТЬ СВОЄЧАСНОГО ЛІКУВАННЯ ЖІНОЧОГО АЛКОГОЛІЗМУ
Перші ознаки захворювання зв'язуються зі зміною поведінки і зовнішнього вигляду жінки. Вони проявляються:
появою луснули судин і мішків під очима;
погіршенням загального стану здоров'я;
підвищеною стомлюваністю і загальмованістю реакції;
ослабленням пам'яті.
Якщо на ранніх стадіях їх можна легко приховати, то в міру розвитку залежності вони стають все більш помітними, що призводить до порушень в соціальному плані.
СОЦІАЛЬНІ НАСЛІДКИ
Негативні зміни проявляються і в плані ставлення до оточуючих - приблизно у половини тих, хто п'є жінок формується психопатичне поведінку. Частішають напади дратівливості, спалахи гніву і підвищеної агресії. Час без прийому спиртного супроводжується пригніченим депресивним станом, зниженням тонусу і інтересу до життя. Необхідність своєчасного лікування жіночого алкоголізму також обумовлена істотними ризиками втрати роботи і руйнування шлюбу.
ЕТАПИ ЛІКУВАННЯ ЖІНОЧОГО АЛКОГОЛІЗМУ
Жінки мають рівні з чоловіками шанси на одужання. Тактика лікування жіночого алкоголізму залежить від стадії хвороби, тривалості регулярного вживання спиртного, рівня мотивації, стану здоров'я, особистісних особливостей і т.д.
Етапи терапії:
Детоксикація.
Лікування алкоголізму (психотерапія, фармакотерапія).
Корекція патологічних станів внутрішніх органів і систем, викликаних вживанням спиртного.
Реабілітація.
Застосовувані в клініці методи лікування жіночого алкоголізму дозволяють зупинити і повернути назад процес деградації особистості, відновити життєві цінності, навчитися протистояти спокусам, повернути здатність до конструктивного вирішення виникаючих проблем. Велике значення для одужання грає психотерапія, яка допомагає жінці боротися з емоційними зривами на етапі відмови від спиртного.
МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ЖІНОЧОГО АЛКОГОЛІЗМУ
Терапія алкогольної залежності у жінок вимагає комплексного підходу і індивідуального підбору методів. Вона включає:
детоксикаційну терапію;
психологічну допомогу;
прийом медикаментів, які блокують опіоїдні рецептори головного мозку;